casualowy longsleeve tommy hilfiger

Koszulki longsleeve – co wziąć pod uwagę przy zakupach?

Koszulki longsleeve są od wieków podstawą męskiej garderoby. Są uważane za jeden z najbardziej wszechstronnych elementów garderoby, jakie może nosić mężczyzna. Są dostępne w wielu różnych stylach, takich jak casual, formalny i szykowny. Długość rękawów może być różna, od 3/4 do pełnej długości, a także rękawów z mankietami lub bez. Mogą być wykonane z bawełny, poliestru, wełny, jedwabiu lub dowolnej innej tkaniny, którą wybierzesz w zależności od potrzeb i upodobań.

Rodzaje koszul i ubrań longsleeve, których będziesz potrzebować

Istnieje wiele różnych rodzajów koszul i odzieży longsleeve , których będziesz potrzebować. Niektóre z nich są formalne, inne swobodne, a niektóre tylko na lato.

Koszule wizytowe longsleeve:

Formalna koszula z długim rękawem to koszula, którą nosi się w pracy lub w biurze. Może być wykonany z różnych tkanin, ale najczęściej z bawełny. Kołnierzyk może być zapinany na guziki lub elegancki, a mankiety mogą być francuskimi mankietami lub zwykłymi mankietami.

Koszule casualowe longsleeve:

Koszula casualowa z długim rękawem to koszula, którą noszą jako codzienny element garderoby mężczyzn, którzy chcą dobrze wyglądać, nie będąc przesadnie ubrani. Zwykle mają kołnierzyki zapinane na guziki lub szykowne, a mankiety mogą być francuskimi lub zwykłymi mankietami. Mają też więcej kolorów niż formalne koszule.

Jak wybrać długość koszuli z długim rękawem w zależności od wzrostu i wagi?

Bardzo ważne jest zmierzenie długości koszuli przed jej zakupem. Najlepiej wybrać koszulę, która opada tuż nad biodrem i jest na tyle długa, że można ją schować. Jeśli jesteś wysoki i ciężki, koszula powinna być wystarczająco długa, aby mogła zakryć cały tył. Jeśli jesteś niska i szczupła, koszulka longsleeve nie powinna być zbyt długa, ponieważ sprawi, że będziesz wyglądać jeszcze krócej.