trzewiki robocze

Solidne buty do ciężkiej pracy

Wykonywanie wykopów, praca na nierównym, szorstkim podłożu. Brodzenie w błocie i przeróżnych brudzących substancjach. Te i setki innych aktywności niejako wymuszają zastosowanie trwałego obuwia, które sprawi, że wykonując pracę, nie trzeba będzie myśleć o tym, po czym chodzimy.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

trzewiki robocze

Solidne buty zapewnią stopie bezpieczeństwo. Do tego nie trzeba nikogo przekonywać. Mocne trzewiki robocze zapewnią ochronę przed upadającymi ciężkimi przedmiotami (palety, wózki, skrzynie, kartony itp.), przed elektrycznością (specjalne izolowane modele), kamieniami, ziemią, gruzem, olejami, oraz temperaturą (jako element stroju roboczego mającego zapewnić komfort termiczny w trudnych warunkach). Oczywiście czynników, przed którymi chronią buty, jest dużo więcej. To tylko niektóre z nich.

Komfort nie bez znaczenia

Dzisiejszy pracownik jest bardzo świadomy. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo ubranie robocze poprawia bezpieczeństwo. Nikogo nie trzeba zachęcać do stosowania kasków, okularów czy rękawic ochronnych.
Od jakiegoś czasu pojawia się jeszcze jeden czynnik, który pracownicy biorą pod uwagę, wybierając środki ochrony osobistej. Jest to komfort użytkowania. Współczesne elementy stroju ochronnego są naprawdę wygodne i estetycznie wykonane. Nic nie stoi na przeszkodzie, by używać ich na co dzień. Ubranie dobrze dobranych pod względem rozmiaru i stopnia ochrony trzewików roboczych powinno sprawić, że w ogóle nie będziemy ich czuć na nogach, co z kolei zdecydowanie przełoży się na komfort pracy.