męska kurtka Pitbull - widok od strony pleców

Na co zwrócić uwagę wybierając kurtkę Pitbull na zimę?

Zakup kurtki zimowej należy do dość trudnych zadań. Ich wybór jest ogromny, co sprawia, że nie każdy wie, jak wybrać tę najlepszą. Czym kierować się przy zakupie? Na co zwrócić uwagę i co powinno Cię zainteresować?

Krój kurtek zimowych Pitbull

Pierwszą kwestią jest krój. Kurtki Pitbull w Preorder.pl są dostępne w różnych wariantach. Wszystkie wersje mają sportowe zacięcie, ale nie zmienia to faktu, że bardzo się od siebie różnią i są skierowane do różnych typów odbiorców. Szczególnie modne są w tym sezonie parki, czyli kurtki o długości sięgającej za połowę uda. Dobrze wyglądają one z chinosami i zwykłymi dżinsami. Jeśli jednak chodzi o flagowe kurtki męskie Pitbull, to zdecydowanie częściej możemy znaleźć modele krótkie. Są to typowe męskie okrycia wierzchnie, które sięgają maksymalnie do kości biodrowej. Wyróżnia je drapieżny wygląd, który świetnie pasuje do casualowych stylizacji. Trzeba pamiętać, że kurtka Pitbull została zaprojektowana jako street wear, więc należy się spodziewać, że będzie ona szczególnie dobrze dopasowana do miejskiej dżungli.

Wypełnienie kurtek Pitbull

Jeśli chodzi o kurtki zimowe, to ogromne znaczenie ma ich wypełnienie. Zwykle w kurtkach Pitbull umieszcza się wypełnienie syntetyczne. Jest ono lekkie, daje dużo ciepła i przy tym jest łatwe w utrzymaniu czystości. Dzięki temu kurtki można prać nawet w zwykłej domowej pralce. To bardzo duże udogodnienie. Dużo trudniej jest, jeśli w ubraniu zastosowano wypełnienie naturalne np. kaczy lub gęsi puch. Wtedy pielęgnacja i konserwacja ubrania jest zdecydowanie trudniejsza.