Modne buty Lacoste

W latach 20. ubiegłego słynny tenisista Rene Lacoste postanowił nosić na kortach tenisowych koszulki własnego projektu. Markę sygnował własnym nazwiskiem i nie przypuszczał, że szybko stanie się ona popularna na całym świecie. Logo firmy został krokodyl, bo właśnie tak brzmiało przezwisko Lacoste.

Również i dzisiaj produkty Lacoste cieszą się ogromną popularnością. Obecnie marka produkuje nie tylko ubrania, ale i Lacoste buty. Przeznaczone są one zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Największym zainteresowaniem od wielu lat cieszą się przede wszystkim trampki Lacoste i tenisówki, wykonane ze skóry lub materiału. Wyróżniają się one podeszwą z gumy odpornej na ścieranie. Z kolei wyściółka z wysokiej jakości włókna pozwala stopie oddychać i zapewnia jej wygodę przez wiele godzin użytkowania.

Buty Lacoste to również wysokie trampki sięgające za kostkę. Doskonale sprawdzają się one podczas dłuższych wędrówek. Jednocześnie wybór wzorów i kolorów jest tak duży, że każdy powinien znaleźć model butów Lacoste odpowiedni dla siebie. Na co dzień można nosić buty wykończone skórą zamszową. Sprawdzają się dobrze na uczelni czy w pracy. Na szczególną uwagę zasługują buty sznurowane, które w łatwy sposób można dopasować w zasadzie do każdej stopy i wysokości podbicia. W ofercie marki nie brak jednak i również i butów przeznaczonych na sezon jesienno-zimowy. Cechują się one wytrzymałością oraz wysoką jakością wykonania. Nie trzeba się obawiać, o przemoczenie czy przemarznięcie stopy bez względu na warunki pogodowe.